معرفی بیمارستان


معرفی بیمارستان

بیمارستان فوق تخصصی پاستورنو در سال ۱۳۵۳ در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع و تعداد ۷ طبقه واقع در محدوده میدان آرژانتین خ احمد قصیر (بخارست) به اهتمام آقای دکتر کریم غیاثی احداث گردید. هدف از تأسیس آن فراهم نمودن محیطی کاملاً علمی و تکنیکی جهت متخصصین و فارغ التحصیلان جوانی بوده است که بتوانند به صورت مهمان از امکانات موجود بیمارستان بهرهمند گردند. این بیمارستان دارای بخش های بستری و سرپایی: ICU ،CCU، اورژانس، داخلی و جراحی، زنان و زایمان و نوزادان،با ۴ اتاق عمل مجهز و واحدهای پاراکلینیک شامل آزمایشگاه، رادیولوژی، فیزیوتراپی، دیالیز، کلینیک های تخصصی و داروخانه می باشد. علاوه براین دارای واحدهای اداری مربوطه مانند فناوری اطلاعات، منابع انسانی، روابط عمومی، امور مالی و تأسیسات میباشد كه هدف کلیه بخش ها و واحدهای بیمارستان، ارائه خدمات مراقبتی و درمانی با محوریت پرسنل كارآمد و اخلاق مدار و پزشكان حاذق، خوشنام و متخلق به اخلاق انسانی می باشد.
با تغییر مالکیت و استقرار تیم مدیریتی جدید از تیر ماه ۱۳۹۳تغییرات چشمگیری در زمینه های گوناگون از جمله حضور تیم پزشکی بسیار قوی در حوزه های تخصصی مختلف (ازجمله گوارش، اورولوژی،…)، تجهیز واحدهای درمانی، بازسازی بخش ها از جمله اتاق های عمل، ICU، بخش عمومی (باران)، CSR، گسترش کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی، راه اندازی کلینیک توانبخشی (فیزیوتراپی)  انجام گردیده است.

رسالت بیمارستان

بیمارستان پاستورنو به عنوان بیمارستان خصوصی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكی ایران، رسالت خود را ارائه خدمات مراقبتی و درمانی با محوریت پرسنل كارآمد و اخلاق مدار و پزشكان حاذق، خوشنام و متخلق به اخلاق انسانی جهت تمامی مراجعین به بیمارستان میداند.

ارزش های حاكم بر بیمارستان پاستورنو

  • رعایت منشور حقوق بیمار، جلب رضایت بیماران، همراهان و جامعه با ارائه خدمات مراقبتی و درمانی مطلوب
  • رعایت اصول اخلاق حرفه ای و انسانی در ارائه خدمات مراقبتی و درمانی به بیماران
  • حاكمیت اخلاق انسانی بر رفتار سازمانی كلیه پرسنل بیمارستان اعم از پزشكان، پرستاران و كلیه پرسنل
  • بهره گیری از كادر درمان علمی، به روز و توانمند
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به بیمارستان پاستور نو تهران است.