جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ، ساعت
بیمارستان فوق تخصصی پاستورنو

راهنما


نحوه پذیرش بیماران خارجی بین الملل:

به منظور سرعت و عملکرد پذیرش بیماران، واحد بین الملل، کلیه خدمات مربوط به پذیرش را از ابتدای ورود به بیمارستان تا انتهای ترخیص همراه و همگام با بیماران خارجی انجام داده و راهنمایی های لازم را جهت درمان با مشورت پزشک و بیمار ارائه می دهد.

همچنین دفتر امور بین الملل در این مرکز قادر می باشد علاوه بر خدمات بستری، راهنمایی های لازم جهت انواع خدمات دیگر کلینیک و پارا کلینیک و مشاوره در زمینه های بیماری های عفونی، بیماری های نورولوژی، بیماری های ریه، بیماری های گوارش و خدمات مربوط به check up را به بیماران خارجی و همراهان آن ها با شرایط ویژه در اسرع وقت ارائه دهد.

 بدیهی است در این مرکز جهت رفاه و آسایش حال بیماران و پیشرفت هرچه سریعتر امور مربوط به آنان مترجم مسلط به زبان انگلیسی و عربی و تركی نیز حضور دارند.

هنگام مراجعه به بيمارستان پاستورنو در تاريخ تعيين شده، كارشناس بيماران بين الملل (IPD) برای تشكيل پرونده (ثبت اطلاعات شخصی) به شما كمك خواهد كرد و پس از انجام پذيرش، شما و همراهانتان را به اتاق VIP كه به شما اختصاص داده شده است، راهنمايی مي كند تا بعد از رفع خستگی، آماده انجام معاينات و آزمايشات پزشكی شويد. لوازم شخصي  از جمله: (حوله، لباس، مسواك، شامپو، شانه، صابون و دمپايی) در كمد اتاق موجود است. در صورت نياز به وسايل ديگر مي توانيد به كارشناس بيماران بين الملل (IPD) اطلاع دهيد تا در اسرع وقت در اختيار شما قرار گيرد. منوی غذاهاي اتاق VIP شامل غذاهاي ايراني، فرنگي و عربي است و در صورت تمايل به درخواست اين غذاها به كارشناس اطلاع دهيد تا در اسرع وقت هماهنگي لازم انجام شود.

خدمات بیماران بین الملل:

دپارتمان بیماران بین المللی (IPD) بیمارستان از کارشناسان متخصص و پزشکان مجرب  مسلط به زبان های بین المللی تشکیل شده که به صورت 24 ساعته بستر ارائه خدمات سلامت را به بیماران بین المللی مهیا می سازد.

  • کارشناس ارشد بیماران بین الملل مسئول هماهنگی نحوه حضور بیماران بین الملل در بیمارستان است، در این راستا جهت کوتاه نمودن مسیر ارائه خدمات، حضور پرستار خوش آمدگویی در لابی بیمارستان توانسته است اهرم های موثری  برای این دپارتمان ایجاد نماید.
  • در راستای کاهش دغدغه های اقامتی و مسافرتی بیماران و  همراهان وی، ایجاد بستر همکاری با هتل های مختلف در درجات متنوع تشریفات، امکان دریافت و یا تمدید ویزا؛ رزرو خطوط مسافرتی در کلیه قالب های هوایی، زمینی، دریایی و بهره مندی از تورهای گردشگری داخل تهران
  • برای آسایش و رفاه بیماران امكانپذیر است.
  • با توجه به شرایط بیمار و در صورت تمایل امکان همراهی وی از فرودگاه تا بیمارستان و بالعکس توسط کادر درمانی ویژه مهیا می باشد.
  • ترجمه کلیه اوراق و فرم های بیمارستان به دو زبان عربی و انگلیسی و تركی توانسته است گام مهمی را در راستای حفظ حقوق بیماران بردارد. در این راستا انجام نظرسنجی های روزانه از بیماران بین الملل در تکنیک های مختلف (پرسشنامه بین المللی، مصاحبه حضوری و یا ایمیل به بیمارستان) و انجام اقدامات اصلاحی انجام می ­گردد.
  • ویزیت های روزانه پزشک بین الملل از تمامی بیماران بین المللی در بیمارستان و تیم مجرب و فوق تخصصی پزشکان این حوزه یکی از محورهای اعتماد بیماران به بیمارستان می باشد.
  • ارائه گزارش پزشك به زبان انگلیسی Medical Report در زمان ترخیص، سبب ایجاد اطمینان خاطر در بیماران جهت ادامه درمان در کشور و یا مرکز دیگری گردیده است.

آدرس: میدان آرژانتین، خیابان احمدقصیر، نبش خیابان هشتم

تلفن بیمارستان: 7-88734551-021    داخلي 387

تلفن كلینیك: 88549154-021

كارشناس بيماران بين الملل: 4272861-0922